Sala weselna w pobliżu miasta Częstochowa – WIOLA organizuje imprezy okolicznościowe, przyjęcia weselne, rodzinne, komunie, chrzciny oraz spotkania integracyjne dla firm. Do dyspozycji gości jest klimatyzowana sala mogąca pomieścić w komfortowych warunkach 200 osób, wyposażona w drink bar oraz pokój dla nowożeńców. Proponujemy szeroki wybór dań i przekąsek. Wesele organizowane w naszej sali na pewno nie rozczaruje nikogo. Łatwy dojazd z Częstochowy.

Potrawy przygotowywane są przez Zofię i Włodzimierza Pietrzykowskich mistrzów kucharskich z 30 letnim doświadczeniem prowadzenia działalności cateringowych w lokalach gastronomicznych oraz u klienta.

W 2013 roku chcąc sprostać coraz bardziej wymagającym klientom przenieśliśmy nasze doświadczenie do własnego lokalu mieszczącego się w sali weselnej przy ulicy Częstochowskiej 3 w Mykanowie. Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu a przede wszystkim prawdziwej pasji jaką jest dla nas kuchnia każdy gość nawet najbardziej wymagający, wychodzi zadowolony.

Zespół na wesele Częstochowa